GRAFLEX

Firma GRAFLEX zajišťuje výrobu, prodej a servis průmyslového těsnění, těsnících materiálů a termoizolačních uhlíkografitových materiálů od roku 1992.Uvedené technické údaje a parametry mají informativní charakter. Podrobné a detailní jsou uvedeny v prospektech nebo je lze získat prostřednictvím poptávky a nabídky, stejně  tak cenové podmínky, slevy nebo dodací termíny a lhůty (dodávky ihned, do 24 hod., 1 až  max. 7 dnů).  

Těsnící a ucpávkové kroužky

- grafitové lisované jsou vyráběny lisováním bez pojiv z fólií expandovaného grafitu SIGRAFLEX v kvalitách 98 %C ("C") a 99,85 %C ("Z").

Grafitové lisované těsnění

Mají vysokou tepelnou odolnost -200 až 700°C (3000°C v redukční atmosféře), trvale elastické a odolávají tlakům 250 - 500 barů. Jsou nelepivé, netoxické, nekorozivní (mohou obsahovat inhibitory koroze), jsou provozně spolehlivé s dlouhou životností. Jsou jsou využívány při utěsňování vřeten ve vysokotlakých a vysokoteplotních armaturách, parních ventilech a v mnoha dalších obdobných zařízeních teplárenských chemických a jiných provozů.

Provedení: - hustota 1,3 - 1,7 (1,8) g/cm3 - nedělené čtvercového (obdélníkového) průřezu a od průměru (D) l0 mm do 300 mm nebo nedělené s vnitřním úkosem 30 a 45° - dělené šikmým nebo kolmým řezem - atypických tvarů a rozměrů.

Pletené těsnění

- pletené, vyráběné a dodávané dělené 1 řezem 45° a jsou používány k statickému utěsnění strojně-technologických součástí strojů a zařízení, vřeten armatur, hřídelů (v kombinaci s lisovanými grafitovými kroužky) a rovněž k dynamickému utěsnění pohybujících se strojních součástí (rotační, pístová čerpadla, mísiče apod.).

K jejich výrobě jsou používány a dodávány pletené šnůry grafitové (expandovaný grafit, uhlíková vlákna), PTFE, kombinované z různých materiálů i výplní.

Copyright © 2011
Ing. Václav Kříž
All rights reserved

W3C_HTML_4.01

Dnes je 19. 08. 2019.
Svátek má: Ludvík
MAPA STRÁNEK