GRAFLEX

Firma GRAFLEX zajišťuje výrobu, prodej a servis průmyslového těsnění, těsnících materiálů a termoizolačních uhlíkografitových materiálů od roku 1992.Uvedené technické údaje a parametry mají informativní charakter. Podrobné a detailní jsou uvedeny v prospektech nebo je lze získat prostřednictvím poptávky a nabídky, stejně  tak cenové podmínky, slevy nebo dodací termíny a lhůty (dodávky ihned, do 24 hod., 1 až  max. 7 dnů).  

Těsnicí pryže

- se svými specifickými odolnostmi a vlastnostmi mají v těsnicí technice nejširší rozsah použití ve všech oblastech a jsou využívány v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách, tvrdostech a podle příměsí nebo výplní i oborech činnosti. Jejich teplotní rozsah odpovídá - 40°C až 110-120°C, tvrdost od 40 do 80°ShA.

Jsou vyrobeny z kaučuků (NBR, NR-SBR, EPDM, NBR-SBR, CR, SBR-CR aj.) a příměsí (plnidla, aktivátory, ztužovala apod.). Mají různá označení, zalisovanou síťovinu (aramidová, skelná aj.), opatřeny i lepicí vrstvou. Dodávky v rolích (páskách) o šířce 1200 a 1400 mm (Semperit, Matador), tloušťky 0,5-50 mm.

Těsnící pryže

Copyright © 2011
Ing. Václav Kříž
All rights reserved

W3C_HTML_4.01

Dnes je 19. 06. 2019.
Svátek má: Leoš
MAPA STRÁNEK