GRAFLEX

Firma GRAFLEX zajišťuje výrobu, prodej a servis průmyslového těsnění, těsnících materiálů a termoizolačních uhlíkografitových materiálů od roku 1992.Uvedené technické údaje a parametry mají informativní charakter. Podrobné a detailní jsou uvedeny v prospektech nebo je lze získat prostřednictvím poptávky a nabídky, stejně  tak cenové podmínky, slevy nebo dodací termíny a lhůty (dodávky ihned, do 24 hod., 1 až  max. 7 dnů).  

Tepelně izolační materiály SIGRATHERM

Tepelně-izolační materiály SIGRATHERM jsou vyráběny a dodávány pro tepelné stínění strojně technologických zařízení v některých průmyslových oborech (např. vacuové indukční kalicí pece apod.)

Tvrdý filz - SIGRATHERM RFA,­ SIGRATHERM SFA

Filz Sigratherm - další- desky o rozměrech 1524 x 1219 mm (60" x 48") a tloušťkách 20 - 25 - 30 - 40 - 50 mm jsou vyrobeny ze smolných vláken nasycených pryskyřicí s následnou karbonizací nebo grafitizací. Bývají opatřeny z jedné i obou stran grafitovou fólií z expandovaného grafitu, zesíleny a sendvičově proloženy další vrstvou fólie nebo uhlíkografitovým materiálem SIGRABOND s cílem zvýšit jejich tepelnou odolnost a životnost.

Desky se lehce opracovávají řezáním,dají se spojovat zářezy i šrouby (inertní tepelně odolný materiál).

Filz SigrathermTepelné odolnosti:
  • v normální atmosféře do 300 °C
  • v inertní a vacuu do 2200 °C

Měkký filz - SIGRATHERM KFA 5 , SIGRATHERM KFA 10, SIGRATHERM GFA 5 , SIGRATHERM GFA 10

- karbonizované (KFA) nebo grafitizované (GFA) měkké filze v tloušťkách 5 a 10 mm a rolích o šířce 1200mm a délce 25 m (30 m) jsou běžně ohebné, dobře se sříhají a spojují šitím speciální nití.

Používají se k tepelným izolacím např. indukčních pecí, jsou chemicky inertní a teplotně odolné, dobře tvarovatelné.

Grafitová příze - SIGRAFIL D 2

- speciální uhlíkografitová nit o průměru 2 mm používaná ke spojování a šití filzových dílů a částí.

Tepelné odolnosti:

  • Sigraflex  standard v normální atmosféře do 300°C
  • v inertní a vacuu do 2200°

 

Desky z expandovaného grafitu - SIGRAFLEX STANDARD L20010C, L20010CTH

- jsou dodávány a používání k tepelnému odstínění a zejména prodloužení životnosti tvrdých a měkkých filzů jako předsazená ochrana jejich povrchu např. ve vacuových kalicích pecích a obdobných tepelně vysoce namáhaných zařízení. Tloušťka desek 2mm - rozměr 1000 x1000 mm.

Copyright © 2011
Ing. Václav Kříž
All rights reserved

W3C_HTML_4.01

Dnes je 20. 09. 2019.
Svátek má: Oleg
MAPA STRÁNEK