GRAFLEX

Firma GRAFLEX zajišťuje výrobu, prodej a servis průmyslového těsnění, těsnících materiálů a termoizolačních uhlíkografitových materiálů od roku 1992.Uvedené technické údaje a parametry mají informativní charakter. Podrobné a detailní jsou uvedeny v prospektech nebo je lze získat prostřednictvím poptávky a nabídky, stejně  tak cenové podmínky, slevy nebo dodací termíny a lhůty (dodávky ihned, do 24 hod., 1 až  max. 7 dnů).  

Plochá těsnění

Jsou vyráběna ve vlastních výrobních dílnách výseky, výkroji, ručním vyřezáváním v minimálních dodacích lhůtách. Zařízení a velké vybavení firmy přípravky, nástroji a jejich operativní doplňování, dovoluje vyrábět nejširší sortiment těsnění podle norem EN, (ČSN, DIN) ANSI, APN aj., těsnění atypická podle výkresové dokumentace a velkoprůměrová (do průměru 1500 mm nedělená, nad 1500mm dělená-segmentová) jednoduchých i složitých tvarů.

Ploché těsnění

K výrobě jsou používány nejrůznější těsnicí materiály (grafitové, vláknitopryžové, PTFE, pryž, papír, plst, kůže atd.) ve tvaru desek, rolí, fólií apod.

Copyright © 2011
Ing. Václav Kříž
All rights reserved

W3C_HTML_4.01

Dnes je 20. 09. 2019.
Svátek má: Oleg
MAPA STRÁNEK