GRAFLEX

Firma GRAFLEX zajišťuje výrobu, prodej a servis průmyslového těsnění, těsnících materiálů a termoizolačních uhlíkografitových materiálů od roku 1992.Uvedené technické údaje a parametry mají informativní charakter. Podrobné a detailní jsou uvedeny v prospektech nebo je lze získat prostřednictvím poptávky a nabídky, stejně  tak cenové podmínky, slevy nebo dodací termíny a lhůty (dodávky ihned, do 24 hod., 1 až  max. 7 dnů).  

Pásky samolepící - ( přírubové )

Jsou používány jednak jako rychlá náhrada jiných statických těsnění, jako podklad pro hladké, profilované nebo zvlněné stabilní nosné plochy, hřebenová těsnění, komplikované tvary a nouzové opravy. Mají jednoduchou montáž a přizpůsobsobivost, usnadněnou samolepicí vrstvou.

Sigraflex bandSIGRAFLEX band - samolepicí páska z expandovaného grafitu, vyráběná z grafitových fólií o hmotnosti 1 g/cm3,v šířkách 5 - 60 mm a délkách 10 až 47 m. Má výtečnou chemickou odolnost, je vhodná pro teploty až 550°C a tlaky 25 barů (dodávány jsou rovněž pásky hladké nebo s příčným rýhováním bez samolepicí vrstvy, určené k výrobě ucpávkových kroužků, samotěsů apod.).

PTFE pásky - jsou vyráběny v různých provedeních a zejména pásky z vícesměrně expandovaného PTFE vynikají výbornou tvarovou přizpůsobivostí, jsou vhodné i pro velké a křehké příruby, zaručují vysokou pevnost a dlouhodobé zajištění spoje. Dodávány jsou jako samolepicí v rolích 10 - 25 m a v nejrozmanitějších tloušťkách a šířkách. Dodávané druhy GORE-TEX serie 300, GORE - TEX série 600, GORE-TEX DE, GORE-TEX DF, PRODURA, PTFE- AESTEX a některé další.

Pryžové páskyPryžové pásky - dodávány bez i s lepicí páskou, jako mikroporézní profily kruhové, čtvercové a obdélníkové, ze silikonové kompaktní nebo expandované pryže a mnoho dalších profilových tvarů.
Copyright © 2011
Ing. Václav Kříž
All rights reserved

W3C_HTML_4.01

Dnes je 20. 09. 2019.
Svátek má: Oleg
MAPA STRÁNEK